İMRANLI ŞEHİR PORTALI
''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

Koyunkaya Mesire Alanı

586

Koyunkaya Mesire Alanı

İmranlı ilçe merkezine 12 km uzaklıkta yer almaktadır. Koyunkaya Mesire Alanında zengin bitki örtüsü, rengarenk çiçekler, çağlayanlar ve kayaların arasında fışkıran su kaynakları bulunmaktadır.

Buraya ulaşım biraz sıkıntılı olsa da buraya ulaştığınızda eşsiz güzelliği gördüğünüzde zorlu yolculuğa değdiğini göreceksiniz. Cennetten bir köşe olan Koyunkaya Mesire alanında bulunan ters lalelerin fotoğraflarını çekmeyi unutmayın. Güzel bir gezi için Koyunkaya Mesire Alanını tercih edebilirsiniz.

Sivas İmranlı’da Koyunkaya Mesire Alanı

Koyunkaya Mesire Alanı ilçe merkezine 12 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Zengin bitki örtüsü ve renkli çiçekleri, çağlayanlarıyla adeta cennetten bir köşe gibidir. Burada yetişen ters lalelerin fotoğrafını mutlaka çekin. Arkadaşlarınızla birlikte bütçenize uygun otellerde kalabilir veya alana uygun bir yerde çadır kampı yapabilirsiniz. Piknik ve mangal yapabilir, ateş yakarak ısınabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde muhteşem manzara eşliğinde, bol oksijenli bir havada kahvaltı yapabilirsiniz. Doğayla iç içe, bol oksijenli bir havada tatil yapmak istiyorsanız burası size uygun bir yerdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku