İMRANLI ŞEHİR PORTALI
''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

Eğitim Camiası Sabah Kahvaltısında Bir Araya Geldi

688

İmranlı Eğitim camiasının değerli eğitimcileri sabah kahvaltısı programında İmranlı girişinde bulunan Bizimiora İmranlı sosyal tesislerinde bir araya geldi.

Yeni Eğitim ve Öğretim yılının başlaması öncesinde Eğitimcileri ağırlayan Bizimiora İmranlı tesisleri Merhum İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl öncülüğünde yıllardır harabe bir şekilden atıl olarak durmaktaydı. İmranlı ilçesine gönül vermiş girişimci iş insanlarının katkılarıyla hizimet vermeye başlamış olan tesis bölgedeki çok önemli bir eksikliğide gidererek organizasyon alanındada hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

Bizimora İmranlı markası ile İmranlı ilçesinin gelişimine ve bölgenin yöresel ürünlerinin tanıtılmasına katkı sunan Bizimora İmranlı tesisleri kahvaltı ve kafe hizmetleriylede bölge halkına hizmet vermekte…

İmranlı Yöresel ürünlerini Türkiye’nin her noktasından sipariş vermek için www.bizimoraimranli.com.tr adresine girerek güvenle sipariş verebilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku