İMRANLI ŞEHİR PORTALI
''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

Eren Can Vurucu Kaçıcam

534

 

Eren Can Vurucu’nun, ETL Records etiketiyle yayınlanan “Kaçıcam” isimli tekli çalışması ile müzik marketlerde yerini aldı.

Eren Can Vurucu Biyografisi

Bu yazımızda Bahtiyar Ölmez dizisinde Tarkan karakteri ile ekrana gelen oyuncu Eren Can Vurucu hakkında bilgiler sunulmaktadır. 

Oyuncu Eren Can Vurucu, 17 Ağustos 1988’de Ankara’nın Çankaya semtinde dünyaya gelmiştir. Başkent İletişim Akademisi bünyesinde Diksiyon ve Oyunculuk eğitimi alan Eren Can Vurucu, ardından Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümüne girmiş ve burada eğitimini tamamlamıştır.

Dizilerde olduğu kadar sinema filmlerinde de başarılı performans sergileyen Eren Can Vurucu, Kurtuluş Son Durak, Just 4 Minute gibi yapımlarda rol almıştır.

Eren Can Vurucu Dizileri

Eren Can Vurucu‘nun oynadığı diziler arasında, Lise Devriyesi, Yeşil Deniz, Emret Komutanım Yeniden, Her Şey Yolunda Merkez gibi diziler bulunmaktadır.

Yetenekli oyuncu Eren Can Vurucu, özellikle Yeşil Deniz dizisinde canlandırdığı Bahri karakteri ile bilinmektedir.

Eren Can Vurucu Bahtiyar Ölmez Dizisinde Tarkan Rolünde

Eren Can Vurucu, ATV ekranında yayınlanmaya başlayan ve izleyicileri kahkahaya boğacağı söylenen Bahtiyar Ölmez dizisinde Tarkan rolünde izleyici karşısına çıkmıştır.

Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyuncuları:Yetkin DikincilerHande SubaşıHazal ŞenelTuğçe Karabacak

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku