İMRANLI ŞEHİR PORTALI
''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

İmranlı Kaymakamlığında Görev Değişimi

524

İmranlı Kaymakamı Hasan Meşeli Şırnak Beytüşşebap İlçesine Atandı

İmranlı ilçemiz ile bütünleşen, İmranlı Kaymakamı Hasan Meşeli Şırnak ili Beytüşşebap ilçesine atandı. İmranlı ilçesinde yapmış olduğu görev süresince İmranlı ve çevresinde sevilen ve her daim İmranlı’ların yanında olan Kaymakam Hasan Meşeli’ye yeni görevinde başarılar diliyoruz.

İmranlı sizi unutmayacak!

İmranlı Kaymakamı Hasan Meşeli 22 aylık görev süresi sonrası paylaştığı ”veda” ile düşüncelerini ifade etti.

VEDA
14 Temmuz 2020 tarihinde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 22 aydır görev yaptığım İmranlı ilçemizden memleketimizin bir başka güzide ilçesi olan Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesine tayinim çıkmış bulunmaktadır.
İmranlımızda görev yaptığım süre içerisinde ilçemize güzel hizmetlerde bulunmak için teşrik-i mesaide olduğum başta Sayın Valimiz Salih AYHAN bey olmak üzere tüm meslek büyüklerime, belediye başkanımız Murat AÇIL bey ve tüm belediye personelimize, İmranlımızın kamusal mercilerinde görev yapan tüm çalışma arkadaşlarıma, değerli muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımız ile siyasi partilerimizin temsilcilerine ve başta SİMDEF yönetimi olmak üzere gurbette yaşayıp bizleri takip eden, görüş, öneri ve tenkitleri ile çalışmalarımızda bizlere yardımcı olan tüm İmranlılılara saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum.
Ailemizin çınarlarının ellerinden öpüyor ve İmranlımızın tüm değerli insanlarına sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyorum.
Sürç-i lisanımız ve kamu hizmet yürütümündeki kusurlarımızın İmranlımızın vicdanında affolunmasını temenni ediyorum. Bir kaymakamın görev yaptığı ilçe üzerinde bir hakkı oluyorsa eğer, hakkım helal olsun. Allah’a emanet olunuz.
Hasan MEŞELİ
İmranlı Kaymakamı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku