İMRANLI ŞEHİR PORTALI
''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

İş Dünyası İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

347

Türkiye’de İş Dünyası Dergisi ve Esenyurt Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeği Kaya Hotel’de gerçekleşti

Türkiye’de İş Dünyası Dergisi ve Esenyurt Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeği Kaya Hotel’de gerçekleşen iftar yemeğine iş dünyasından bir çok isim katılırken Ymz Özmen Tekstil Yönetim kurulu başkanı iş insanı Yılmaz Özmen, Sivas Konfederasyonu başkan yardımcısı ve İstanbul 3.Bölge Milletvekili aday adaylarından Av.Murat Yıldırım, İmranlı Belediyesi başkanı ve geçtiğimiz yıllarda aramızdan ayrılan rahmetli Murat Açıl’ın oğlu iş insanı Sedat Açıl’ında katıldığı iftar yemeği sonrasında Yılmaz Özmen İmranli.TV ekranlarımız aracılığı ile tüm Sivas ve İmranlı’lı hemşehrilerimize selamlarını ilettiler.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt iş insanı Yılmaz Özmen ve beraberindekiler ile düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

İmranlı’lı iş insanları Sivas ve İmranlı ilçesinden doğup, büyümüş, dünyanın bir çok ülkesinde yaşamını sürdüren hemşehrilerimize İmranli.TV aracılığı ile selamlarını ilettiler.

Türkiye’de İş Dünyası Dergisi ve TGRT Haber Müdürü Gazeteci Celal Toprak, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, YMZ Özmen Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Yılmaz Özmen, Sivas Konfederasyonu Başkan Yardımcısı ve Simdef önceki başkanlarımızdan Av.Murat Yıldırım, İş İnsanı Sedat Açıl (Rahmetli Efsane İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl’ın oğlu)

İmranli.tv

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku