İMRANLI ŞEHİR PORTALI
''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

Lüleburgaz Spor Forma Sponsoru İmranlı’lı İş İnsanından

61

İmranlı’lı iş insanı Sigma Modüler Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Şenol İbiş bölgesel amatör lig ekiplerinden Lüleburgaz Spor’un forma sponsoru oldu. İmranlı taksi durağınında yaparak İmranlı ilçemize katkı sunan iş insanı Şenol İbiş Türkiye genelinde başarılı çalışmaları ile dikkat çekiyor.

TFF Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Lüleburgazspor ile Sigma Modüler Yapı AŞ. arasında forma sponsorluk anlaşması yapıldı. Lüleburgazspor Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Başkan Yılmaz Canpolat ve Sigma Modüler Yapı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şenol İbiş Yeşil- kırımızıların formasının göğüs sponsorluğunun için bir araya geldi.

Lüleburgaz Spor Klüp Başkanı  Yılmaz Canpolat yaptığı açıklamada, Türkiyenin önde gelen firmalarından olan Sigma Modüler Yapı AŞ ye destekleri için teşekkür etti.
Sigma Modüler Yapı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şenol İbiş, Lüleburgaz Spor ‘a vereceğimiz destekle onların gücüne güç katacak. Lüleburgaz Spor’a başarılı bir sezon diliyorum.” dedi.
Lüleburgaz Spor Kulübü Başkan Yılmaz Canpolat’da bir yıllık sponsorluk anlaşmasının her iki taraf için hayırlı olmasını diledi.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku