İMRANLI ŞEHİR PORTALI
''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

Murat Açıl Anısına ” Hayat Güvenilir Olsa”

934

Güvenilir Markalar Konuşuyor etkinliğinde “Hayat Güvenilir OIsa” paneli rahmetli İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl anısına düzenlendi.

Bayim Olur musun fuarında Celal Toprak moderatörlüğünde başlayan programa Murat Açıl’ın yakın arkadaşları ve oğlu Sedat Açıl’da katıldı. Programda konuşan YMZ Özmen Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Yılmaz Özmen ve rahmetli Murat Açıl’ın oğlu Sedat Açıl Murat Açıl ile ilgili düşüncelerini konuklarla paylaştılar.

Murat Açıl anısına düzenlenen Hayat Güvenilir Olsa etkinliğinde iş insanı Yılmaz Özmen ve rahmetli Murat Açıl’ın oğlu Sedat Açıl duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

29 Kasım 2021 tarihinde geçirmiş olduğu trafik kazası ile hayatını kaybeden İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl’ın Gazeteci Celal Toprak’ın sunduğu programdaki son konuşması…

Güvenilir Ürün Platformu, geleneksel hale gelen Hayat Güvenilir Olsa etkinliğini geçen sene hayatını kaybeden başarılı Belediye Başkanı Murat Açıl anısına düzendi.   “En Güvenilir Yerel Yönetim” ödülünü alan ve ertesi gün elim bir kazada kaybettiğimiz Murat Açıl, adına düzenlenecek vefa ödüllerinde bu yılda Murat Açıl anısına düzenlendi.

Güvenilir Ürün Platformu Başkanı Celal Toprak’ın moderatörlüğünde gerçekleşen etkinliğin konuşmacıları ise İBB Yazı işleri Kararlar Daire Başkanı Nurten Uğursoy, Enerji A.Ş Pazarlama Şefi Dr. Ayşegül Özkan, Boğaziçi A.Ş Genel Müdürü Ethem Pişkin ve Elpar Yöneim Kurulu başkanı Mehmet Sandal oldu. Etkinlikte Murat Açıl için iş insanı YMZ Özmen Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Özmen ve Murat Açıl’ın oğlu Sedat Açıl’da rahmetli Murat Açıl ile ilgili duygularını paylaştılar.

Murat Açıl Vefa Ödülü ise Yılmaz Özmen’e takdim edildi.

İmranli.tv

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku