İMRANLI ŞEHİR PORTALI
''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

Özmen ve Yıldırım Ailelerinin Mutlu Günü

757

Özmen ve Yıldırım Ailelerinin Mutlu Günü

İmranlı ilçesi Yünören Köyü (Cogi Baba) köyünden olan İstanbul Avcılar ve Şanlıurfa ilçelerinde tekstil üretim işi ile uğraşan işadamı Gülağa Özmen’in oğlu, Yılmaz Özmen’inde yiğeni olan Mert Özmen yine İmranlı ilçemizden Dilek Yıldırım Özmen ile hayatını birleştirdi.

Avcılar ilçesinde gerçekleşen düğün töreni ve nikah akdine çok sayıda davetli katılım sağladı. Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli tarafından kıyılan nikaha İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl ve Sivas imranlı Dernekler Federasyonu Başkanı Murat Yıldırım ile birlikte çok sayıda davetli katılırken düğün töreninde yöremiz ses sanatçılarıda bir birinden güzel eserlerini yeni evlenen çiftler için okudu.

Avcılar ilçesinin tanınmış ailelerinden Özmen ve Yıldırım ailelerinin çocukları Dilek ve Mert’in düğün töreni Avcılar ilçesinde düzenlenen düğün töreni ve nikah akdi ile gerçekleşti.

Avcılar Belediye başkanı Av.Turan Hançerli’nin nikah akdini kıydığı törende  yaptığı konuşmasında ”Türk Medeni Kanunu ve Avcılar halkının bana verdiği yetkiye dayanarak sizleri eş ilan ediyorum, ömür boyu mutlu olun.” derken evliliğin simgesi olan aile cüzdanı gelin hanıma takdim etti.

Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, dünya evine giren gençlere hitaben yaptığı konuşmasında ”Siz bir birinizi sevdiğinizde her şeyin mümkün olduğunu bütün zorlukların aşıldığını gördünüz. Bundan sonraki hayatınızda da sevgi ve saygı devam ettiği müddetçe ömür boyu mutluluk garanti inşallah ömür boyu mutlu olursunuz. Güldüğünüz anlar hiç eksik olmaz hep güler ve mutlu olursunuz. Bizlerin ve büyüklerinizin sizden bir isteği var: Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet yaşatacak hayırlı -sayısına karışmadığım- evlatlar bekleniyor. Birlikte evliliği sürdürecek ve eşitlik içerisinde sürdüreceksiniz. pozitif ayrımcılık yaparak evin reisi olarak gelin hanıma takdim ediyorum.” sözleri sonrasında gelin ve damadın şahitleri damat beyin kuzeni Özlem Yıldırım ve Avcılar Belediyesi Meclis Üyesi, Mali Müşavir İşadamı aynı zamanda gelin hanımın abisi olan Ali Yıldırım imzaladı.

Ses sanatçıları düğün töreninde bir birinden güzel eserlerini Dilek ve Mert için seslendirirken pandemi kurallarına uyulduğu ise dikkatlerden kaçmadı.

Avcılar ilçesinde gerçekleşen düğüne Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli, İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, Avcılar Sivaslılar Dernek Başkanı İsmail Kacakaya ve dernek üyeleri,  Sivas İmranlı Dernekler Federasyon Başkanı Av. Murat Yıldırım ve dernek üyeleri, meclis üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu başkanları, tekstil dünyasına yön veren iş dünyası temsilcileri ve davetliler ile birlikte gelin ve damat’ın arkadaşları katıldı.

Düğün töreni sonrasında Lonca Medya mikrofonlarımız aracılığı ile davetliler gelin ve damat için düşüncelerini paylaştı. Özmen Ailesi adına Gülağa Özmen ve Yılmaz Özmen ile birlikte Yıldırım Ailesi Adına Avcılar Belediyesi Meclis üyesi Mali Müşavir Ali Yıldırım katılım sağlayan, çiçek ve mesaj gönderen herkese teşekkür ettiler.

Bizlerde İmranli.TV olarak yeni evlenen çiftleri tebrik ediyor mutluluklar diliyoruz. Sizlerde özel günlerinizi ve etkinliklerinizi sitemizden yayınlaya bilirsiniz yapmanız gereken tek şey tüm sosyal medya hesaplarımız ve youtube kanalımız ve şehir portalımıza ücretsiz üye olmak. Üyelerimize özel süprizlerimiz olacak…

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku