İMRANLI ŞEHİR PORTALI
''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

Seyit Torun İmranlı’yı Ziyaret Etti

444

 CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun İmranlı İlçesini Ziyaret Etti.

CHP Yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Seyit Torun İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl’ı makamında ziyaret etti. İmranlı ilçesinde incelemelerdede bulunan Torun’a İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl yapmış oldukları ve yapmayı planladıkları çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulundu.

İmranlı Belediyesi tarafından hazırlanan ve İmranlı Belediyesi meclisine sunulan Kızılırmak Yaşam Vadisi alanındada incelemede bulunan Torun çalışmayı çok beğendiğini ve proje ili ilgili her türlü ihtiyaca destek vereceklerini belirttiler.
Kızılırmağın Doğduğu Kent İmranlı Değişim Devam Ediyor
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl ile birlikte ilçede yapılan çalışmaları ve yapılacak proje alanlarında incelemede bulundu.
İmranlı Belediyesi çalışmaları ile örnek oluyor
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun İmranlı Yaşam Vadisi projesini ve çalışma alanlarını inceledi. Projeye desteklerini açıkladı.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku