İMRANLI ŞEHİR PORTALI
''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

Yaşama Değer Katanlar Ödül Gecesi Yapıldı

1.342

B2B- Prestige Uluslararası İş Geliştirme Platformu’nun düzenlediği “Yaşama Değer Katanlar” ödül töreni İstanbul Armada otelde gerçekleşti. 

Yaşama Değer Katanlar Ödül gecesinde alanında bir birinden değerli isimler ödüle layık görülürken ödül töreninin seçici kurulunda yer alan İmranli.tv ve Ymz Özmen Tekstil (YMZ MODA) yönetim kurulu başkanımız iş insanı Yılmaz Özmen ödül alan iş insanlarının ödüllerini takdim etti.

YMZ Özmen Tekstil olarak Dünya’nın bir çok yerinde satış yapan başarılı markalarına uzun yıllardır İstanbul Avcılar ve Şanlıurfa Tekstil üretim tesislerinden üretimini yapan ayrıca, YMZ Moda olarak üretmiş olduğu Gömlek, T-Shirt, Jeans, Deri Kemer, Deri Cüzdan gibi ürünleri kendi markası ile üretimini yaparak,  Üreticiden & Tüketiciye fiyat politikası ile buluşturan İmranlı ilçesinin gelişmesi ve tanıtılması amacıyla İmranli.tv şehir ve kent portalını hayata geçiren Yılmaz Özmen ayrıca Bizimora İmranlı markasıyla yine İmranlı ilçesinde üretilen doğal ürünlerin İmranlı ilçesinden paketlenerek dijital platformlar üzerinden Türkiye’nin bir çok noktasına ulaşmasını sağlayarak İmranlı ilçesine ekonomik katkı ve ürün değerlendirmesi adına çalışmalar yürüterek ekonomiye katkı sağlamaktadır.

Çocuk yaştan itibaren tekstil sektörüne hizmet veren ve bünyesinde yüzlerce çalışanı ile üretim yapan Ymz Özmen Tekstil kurucusu iş insanı Yılmaz Özmen tekstil sektörünün inovasyon ve gelişmesi adınada çalışmalar yürütmektedir. Tekstil sektörünün Dünya ülkeleri arasında tanıtılması ve sektörün ihtiyacı olan ara eleman ihtiyaçlarının giderilmesi, sektörün ve moda dünyasının ülkemize olan katkılarının artarak devam etmesi adına ‘‘İğneden İpliğe Tekstil” ‘sloganı ile tekstil.tv dijital medya platformunun  arge ve markalaşma çalışmalarını tamamlamış, sektöre hizmet vermek amacıyla hazır hale getirmiştir.

Ymz Özmen Tekstil kurucusu iş insanı Yılmaz Özmen iş dünyası ile ilgili ve tekstil sektörüyle ilgili çalışmalarını artırarak devam ettirmektedir. Bu anlamda bir çok prestijli programdan ödüle layık görülen Yılmaz Özmen zaman zaman düzenlenen programlardada iş insanlarına ödül takdiminde bulunarak Kızılırmağın Doğduğu Kent İmranlı ilçesinin adını bir çok platform üzerindende duyurmaktadır.

İmranli.tv olarak İmranlılı iş insanı Yılmaz Özmen ve tüm çalışanlarına İmranli.TV yayın ekibi olarak başarılar dileriz.

Yaşama Değer Katanlar Ödül töreninde ödüle layık görülen sanat ve iş dünyasına ödülleri takdim edildi.

İmranli.tv

Sizin Sesiniz, Sizin Kanalınız…

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku