İMRANLI ŞEHİR PORTALI
''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

Özmen Ailesinin Mutlu Günü

1.238

YMZ Özmen Tekstil ve İmranli.tv yönetim kurulu başkanı iş insanı Yılmaz Özmen ve İlknur Özmen’in kızları Eda Özmen ve damatları Fahri Furkan Nak’ın düğün törenleri Beylikdüzü ilçesinde Grand Gala Deluxe kır düğün bahçesinde gerçekleşti. Gelin ve Damadın nikahını Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt kıydı.

Özmen ailesinin düğün töreninden İmranli.tv olarak görüntülerimiz

Eda ve Fahri Furkan çiftinin nikah akdini gerçekleştiren Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt gelin ve damat’a nasihatta bulunurken ”Evlilik Cüzdanı”nı ise gelin hanıma takdim etti.

Esenyurt Belediye Başkanını karşılayan YMZ Özmen Tekstil yönetim kurulu başkanı iş insanı Yılmaz Özmen davetlileri kapıda karşılarken, düğüne katılım sağlayan herkesi tek tek dolaşarak katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Özmen Ailesinin düğün törenine Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli, Sivas Konfederasyon Başkanı Metin Yarım ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas İmranlı Dernekler Federasyonu Başkanı Özbey Pektaş ve yönetim kurulu üyeleri, Esenyurt Sivaslılar Dernek Başkanı Ünsal Akkaya ve yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri, tekstil sektörünün öncü firmalarından Polat Tekstil yönetim kurulu başkanı iş insanı Özdemir Polat, iş insanları ile damat ve gelin hanımın arkadaşları yakınları katılım sağladı.

Beylikdüzü ilçesinde gerçekleşen düğün töreninde İmranlı ilçemiz ses sanatçılarından Özgür Akdemir bir birinden güzel eserlerini gelin ve damat için seslendirirken, konuklar ise gecenin ilerleyen saatlerine kadar davul zurna eşliğinde ve Özgür Akdemir’in sesinden horon oynadılar, halay çektiler…

Eda ve Fahri Furkan çiftine İmranli.tv olarak bir ömür boyu mutluluklar diler, damat ve gelin hanımın ailerini ve sevenlerini tebrik ederiz.

 

 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku